خرید اینترنتی آموزش سنتور

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه سنتور استفاده شده

با این مجموعه یک موفقیت سریع و شگفت انگیز را تجربه کنید

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید...این مجموعه بهترین و ساده ترین راه برای یادگیری سنتور است.

خرید پستی آموزش سنتور

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید اینترنتی

فقط 35000 و 70000 تومان!              شماره شناسه اثر:۰۲۲۷۹۷-۰۰۰۹۳-۸

با خرید این مجموعه استثنایی همه را با سنتور زدن خود شگفت زده خواهید کرد

در مورد نحوه به دست گرفتن مضراب و طرز نشستن پشت سنتور كه از اهميت بسيار زيادي برخوردار است و در صورت عادت كردن به نحوه نشستن غلط پشت ساز، مشكلات زيادي در آينده ايجاد خواهد شد، چند نكته قابل بيان است:

 1-      به صورت كاملاً راست و مستقيم روي صندلي در مقابل ميزي كه بايد ارتفاعي در حدود 60 سانتي متر داشته باشد، بايد بنشينيد. (به اصلاح از قوز كردن بايد خودداري كنيد) تقريباً مي توان گفت ارتفاع ميز بايد به صورتي تنظيم شود كه بازو و ساعد زاويه اي قائمه داشته باشند.

2-      محل قرار گرفتن پشت سنتور بايد به نحوي باشد كه نوازنده به تمام ساز تسلط كامل داشته و براي مضراب زدن به سيم هاي زرد و سفيد و پشت خرك ناگزير نباشد جاي خود را مدام تغيير دهد.

شيوه صحيح گرفتن مضراب و نواختن سنتور

3-      حلقه مضراب هاي سنتور را بين سه انگشت اول، دوم و سوم (شست، سبابه و وسطي) قرار دهيد. فراموش نكنيد كه انگشت هاي چهارم و پنجم بايد چسبيده به انگشت سوم باشد و پشت سر هم و يا زير هم قرار گيرند، يعني در داخل دست جمع نشوند. در ضمن حلقه مضراب هم حدوداً به بند اول انگشت دوم و سوم برسد.

5-      حركت مچ به هنگام مضراب زدن بهتر است شبيه حركت دستي باشد كه در ال چرخاندن يك شئ دوار است و تا حد ممكن بايد از حركت خشك مچ جلوگيري كرد. (متاسفانه بسياري از نوازندگان در اين بخش مشكل دارند و اغلب با استفاده از حركت آرنج مضراب مي زنند.)

6-      اگر مضراب را خيلي محكم در دست بگيريد اجراي آن خيلي خشك و با فشار خواهد بود. و اگر خيلي آزاد در دست نگه داريد در موقع اجرا انگشتان به حركت در مي آيند. پس بهتر است حد متوسط آن را در نظر بگيريد. يعني نه خيلي محكم و نه خيلي آزاد. در ضمن هميشه سعي كنيد سر مضراب به طرف بالا متمايل باشد.


برچسب‌ها: ،


۱۲:۰۰:۰۰ | نويسنده : سنتوري | نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :